Maszynki barberskie i trymery, golarki, sprzęt barberski

( ilość produktów: 91 )

Każdy profesjonalny fryzjer męski wie, że nie można obejść się w codziennej pracy bez profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego. Barberowi potrzebne będą oczywiście maszynka do włosów i trymer do włosów i brody. Warto pomyśleć również o suszarce do włosów o odpowiednich parametrach.

Maszynka barberska: przewodowa czy bezprzewodowa?

Wybór tak naprawdę należy do Ciebie i zależy od Twoich preferencji. Oba rozwiązania mają dużo zalet. Sieciowe profesjonalne maszynki do włosów pracują niezwykle równo i są wyposażone w mocne silniki gwarantujące wysokie osiągi. Długi kabel zapewnia swobodę ruchów. Z kolei modele bezprzewodowe (np. maszynki Moser) pozwalają na jeszcze swobodniejszą pracę (nie jesteś uzależniony od kontaktu) i są zazwyczaj lżejsze. Trzeba jednakże pamiętać o ich ładowaniu, które może trwać nawet kilka godzin. Warto wybrać model bez efektu pamięci. Albo zdecydować się na maszynkę sieciowo-akumulatorową, co jest kompromisem między dwoma opisanymi rozwiązaniami.

Profesjonalny sprzęt barberski

Warto wyposażyć się w komplet, czyli maszynkę do włosów i trymer do włosów. Maszynka pozwoli na strzyżenie, a dodatkowe nasadki zwiększą zakres cięcia. Specjalna nasadki i noże do wzorków to kolejne ułatwienia dla fryzjerów. Z kolei trymer charakteryzuje się tym, że ma węższe ostrze. Pozwala więc na precyzyjniejszą pracę. Jaką? Na przykład wykończenie fryzury, czyli strzyżenie po bokach czy konturowanie. Trymer pomaga również w precyzyjnej stylizacji brody, co jest ważną usługą w salonie barberskim.

Jeszcze innym typem urządzenia jest trymer do podgalania włosów w nosie czy uszach. Ma jeszcze mniejszą głowicę niż tradycyjny trymer i pozwala szybko oraz bezboleśnie pozbyć się niechcianego owłosienia.

Najlepsze suszarki do salonów barberskich

Dla salonów barberskich przygotowaliśmy specjalną ofertę suszarek do włosów o niezwykłym designie. Oferowane przez nas profesjonalne suszarki do włosów mają ciekawe obudowy, nawiązujące do tradycji barberskiej i chłodnego, męskiego stylu. Są nie tylko sprzętem wysokiej jakości, ale także ozdobą całego salonu barberskiego.

Wysoka jakość golarek barberskich

Kolejnym sprzętem fryzjerskim, bez którego Barberowi trudno będzie pracować, jest golarka foliowa. Specjalne folie tnące zapewniają strzyżenie na zero i pozbywanie się owłosienia z głowy i twarzy. Niewiele maszynek do włosów i trymerów zapewnia golenie na zero, jednak golarki pozwolą na szybkie i łatwe uzyskanie właśnie takiego efektu. I to bez zacięć czy podrażnień, bo folie tnące są w pełni bezpieczne. Golarki pracują w zasadzie bezprzewodowo i mogą być wyposażone w akumulator bądź zasilane na baterie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 5955 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, do zamówienia załączono próbki kosmetyków do wypróbowania, super
2024-07-10
Wszystko super
pixel