Sprzęt oraz kosmetyki do włosów dla mężczyzn marki Barbieri Italiani

( ilość produktów: 40 )

Włoskie produkty Barbieri rodzą się z bezpośredniego doświadczenia i pasji do pracy ich twórcy Bernardo Candela, prowadzącego swoją małą manufakturę w Bolonii przy ulicy Via de' Carbonesi, 4A pod nazwą Barber Shop Dino Candela'. Od początku swojej działalności fryzjerskiej odczuwał on potrzebę korzystania z zabiegów, które dawały mu satysfakcjonujące wyniki; dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów z branży kosmetycznej opracowano produkty o bardzo specyficznych cechach.

Marka stworzona dla barberów

W rzeczywistości włoskie produkty Barbieri zostały zaprojektowane jeden po drugim, tak aby zaspokoić wymagania stawiane barberom przez rzesze klientów. Doskonałe wyniki, jakie uzyskano doprowadziły do stworzenia formatu, z którego każdy klient może korzystać codziennie nawet w domu.

Tak narodziła się idea Barbieri Italiani: od powagi prawdziwego fryzjera i jego pasji do starożytnego rzemiosła.

Jest to gama produktów wykorzystujących naturalne składniki aktywne o skonsolidowanej skuteczności, które są w stanie dać profesjonalne wyniki każdemu dżentelmenowi, który naprawdę chce zadbać o swoją brodę.

Dziś każdy może w końcu uzyskać zabieg, który sprytnie łączy ciepło „warsztatu” z doświadczeniem prawdziwego rzemieślnika-fryzjera oraz wysoką jakością narzędzi pracy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 4136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-31
Obsluga super,szybko wysylka, swietny kontakt.
2023-03-29
Nożyczki super. Expresowa wysyłka. Dobre zapakowanie. Polecam
pixel