Środki do dezynfekcji Medisept

( ilość produktów: 15 )

  Medisept to polska marka, która produkuje kompleksowe rozwiązania w zakresie dezynfekcji i higieny. Na rynku działa już ponad 25 lat i dostarcza rozwiązania do sektorów takich jak: służba zdrowia, przemysł i firmy sprzątające. W ofercie marki znajdują się preparaty do dezynfekcji, środki do utrzymania czystości. Składy produktów umożliwiają walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne i gruntowne utrzymanie czystości.

  Produkty marki dostępne są w wielu krajach Europy i poza nią. Marka posiada swój specjalny System Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych oraz certyfikat zgodnie z normą EN ISO 13485 w zakresie w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji produktów dezynfekcyjnych przeznaczonych do inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Stałe monitorowanie kluczowych procesów daje możliwość ciągłego podnoszenia jakości oraz standardów. W efekcie produkty marki kierowane są do różnych klientów, nie tylko tych z sektora medycznego.

  Misja marki Medisept

  Medisept w DNA marki ma przede wszystkim skuteczną ochronę ludzi. Dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu higieny i dezynfekcji do codziennej pracy. Zaangażowanie, jasne cele oraz przede wszystkich słuchanie potrzeb klientów to najważniejsze wartości, którymi kieruje się producent. W 2014 roku marka uruchomiła najnowocześniejszą linię produkcyjną oraz niesamowicie innowacyjne centrum badawcze. W dodatku Medisept ściśle współpracuje z uczelniami wyższymi w zakresie nauk medycznych i praktyki. W ten sposób utrzymuje najwyższe zaangażowanie i ciągły rozwój.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 5858 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-17
  5
  2024-05-15
  Jestem zadowolona w 100% z zakupu i obsługi klienta.
  pixel