Mila Pro bleaching powder - specjalistyczne rozjaśniacze

( ilość produktów: 3 )

   Mila Pro Bleaching Powder, specjalistyczne rozjaśniacze 

   Rozjaśnianie włosów to zabieg, który powinien być wykonany najwyższej jakości kosmetykami. Nieprawidłowe rozjaśniacze do włosów mogą doprowadzić do uszkodzeń lub nieoczekiwanego koloru. Aby temu zapobiegać powstały właśnie rozjaśniacze Mila Pro. Są one gwarancją bezpiecznego, skutecznego i szybkiego rozjaśnienia. Ich wyjątkowa formuła chroni włosy przed zniszczeniem i dodatkowo je nawilża. Rozjaśniacz Silver Plex umożliwia kilkukrotne rozjaśnianie w jeden dzień. Zawartość kwasu maleinowego doskonale oczyszcza gruczoły łojowe, działa antybakteryjne i pobudza skórę do produkcji kolagenu oraz kwasu hialuronowego.

   Jak to działa?

   Rozjaśniacz ma formę proszku, który zawiera polimer PVP. Polimer ten jest w pełni bezpieczny dla włosów i doskonale do nich przylega. Dodatkowo w składzie produktów znajduje się kwas maleinowy, który chroni włosy przed osłabieniem, oczyszcza gruczołowy łojowe i wykazuje właściwości antybakteryjne. Ale to nie wszystko! Kosmetyk pobudza pobudza skórę głowy do produkcji kolagenu oraz kwasu hialuronowego. W ten sposób sprawiając, że rozjaśnianie włosów zamienia się w zabieg pielęgnacyjny. Do tego specjalna technologia PLEX sprawia, że włosy są chronione, a wiązania jonowe odbudowane. PLEX to tym samym naturalna ochrona włosów. Skład wolny jest od silikonów i tłuszczów.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.91 / 5.00 5244 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-11-27
   zamówienie i dostarczenie produktów przebiegło bardzo sprawnie. Ważna i wygodna okazała się możliwość kontaktu telefonicznego z Kurierem firmy InPost, który wykazał się zrozumieniem, elastycznością i uprzejmością. Dziękuje za realizację zamówienia.
   2023-11-25
   Bardzo Dziękuję za szybką dostawę , kompletne zamowienie i miłe podziękowanie za zakup w postaci bonusu z próbkami ...
   pixel