Solfine kosmetyki i farby do włosów

( ilość produktów: 47 )

Solfine - marka kosmetyków na piękne włosy

Marka Solfine wierzy, że prawdziwe piękno tkwi w prostocie. Marka istnieje od 1972 roku i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wysokiej jakości kosmetyków, które są jednocześnie delikatne dla włosów. Łagodne formuły opierają swoje działanie na składnikach wysokiej jakości oraz skuteczności.  W ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Całość zapakowana jest w piękne opakowania, które cieszą oko estetycznym wyglądem. W ofercie znajdują się produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji.

Najważniejsze wartości Solfine

  • Essential, czyli to, co najważniejsze dla zaspokojenia potrzeb w zakresie pielęgnacji i koloryzacji włosów. 
  • Effectiveness, czyli dążenie do doskonałości, które zapewnia osiągnięcie pożądanych efektów. Wszystkie produkty są tworzone w oparciu o jednolite składniki, które zachwycają innowacyjnością. 
  • Efficiency, czyli gwarancja efektywności i wysokiej jakości. Produkty zapewniają świetne rezultaty, które są widoczne po użyciu.

Wysoka jakość marki Solfine na każdym etapie produkcji kosmetyków

Solfine to nie tylko wysoka jakość składników. To także skuteczność działania i sprawdzone receptury. Koncepcja bazuje na wysokiej jakości składnikach, łagodnych recepturach. Zakład produkcyjny Solfine korzysta tylko z czystej energii ze źródeł odnawialnych oraz kompensuje emisje CO2, która wynika z wykorzystania gazu metanowego poprzez dobrowolne przestrzeganie Protokołu z Kioto. Jakość potwierdzają również certyfikaty ISO. Są to systemy zarządzania w zakresie jakości procesów, środowiska i dobrych praktyk produkcji kosmetyków z jednoczesnym poszanowaniem zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. Solfine to nie tylk produkt końcowy, ale holistyczne podejście do każdego etapu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 4102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-26
Uwielbiam zakupy w tym sklepie. Wszystko perfekcyjne.
2023-03-25
Sprawna obsługa, towar szybko dostarczony. Wszttsko zgodne :)
pixel