Solfine kosmetyki i farby do włosów

( ilość produktów: 56 )

Solfine - marka kosmetyków na piękne włosy

Marka Solfine wierzy, że prawdziwe piękno tkwi w prostocie. Marka istnieje od 1972 roku i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wysokiej jakości kosmetyków, które są jednocześnie delikatne dla włosów. Łagodne formuły opierają swoje działanie na składnikach wysokiej jakości oraz skuteczności.  W ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty do pielęgnacji i stylizacji, a także farby do włosów. Całość zapakowana jest w piękne opakowania, które cieszą oko estetycznym wyglądem. W ofercie znajdują się produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji.

Najważniejsze wartości Solfine

  • Essential, czyli to, co najważniejsze dla zaspokojenia potrzeb w zakresie pielęgnacji i koloryzacji włosów. 
  • Effectiveness, czyli dążenie do doskonałości, które zapewnia osiągnięcie pożądanych efektów. Wszystkie produkty są tworzone w oparciu o jednolite składniki, które zachwycają innowacyjnością. 
  • Efficiency, czyli gwarancja efektywności i wysokiej jakości. Produkty zapewniają świetne rezultaty, które są widoczne po użyciu.

Wysoka jakość marki Solfine na każdym etapie produkcji kosmetyków

Solfine to nie tylko wysoka jakość składników. To także skuteczność działania i sprawdzone receptury. Koncepcja bazuje na wysokiej jakości składnikach, łagodnych recepturach. Zakład produkcyjny Solfine korzysta tylko z czystej energii ze źródeł odnawialnych oraz kompensuje emisje CO2, która wynika z wykorzystania gazu metanowego poprzez dobrowolne przestrzeganie Protokołu z Kioto. Jakość potwierdzają również certyfikaty ISO. Są to systemy zarządzania w zakresie jakości procesów, środowiska i dobrych praktyk produkcji kosmetyków z jednoczesnym poszanowaniem zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. Solfine to nie tylk produkt końcowy, ale holistyczne podejście do każdego etapu.

Sprawdzone kosmetyki do pielęgnacji włosów Solfine dla fryzjerów

Używanie kosmetyków do pielęgnacji nie obciąża włosów, lecz daje zadowalające efekty. Warto zatem wybierać produkty, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i cenionych na rynku marek. Jedną z nich jest Solfine, która oferuje swoim klientom delikatne kosmetyki na bazie sprawdzonych i atestowanych składników. Dostępne w naszym sklepie fryzart.pl szampony do włosów mają bardzo łagodne działanie z jednocześnie charakteryzują się widocznymi efektami już po pierwszym zastosowaniu. Włosy są wyraźnie odżywione, lekkie i lśniące. Warto wiedzieć, że przy regularnym stosowaniu takie efekty utrwalą się na dłużej. W codziennej pielęgnacji proponujemy połączyć szampony Solfine wraz z odżywkami z tej samej serii. Są one ze sobą kompatybilne i uzupełniają brakujące substancje potrzebne do zdrowego wzrostu włosów. Posiadamy w ofercie również odżywki do włosów farbowanych pomagające na dłużej utrwalić kolor. Ze względu na szeroki asortyment, każdy znajdzie idealne kosmetyki dla siebie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 5965 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-17
Terminowo i dobrze zabezpieczony towar w pudełku
2024-07-17
Wszystko ok
pixel