Arganicare ARGAN&COCONUT kosmetyki do włosów z olejem arganowym i kokosowym

( ilość produktów: 8 )

  Arganicare Argan&Coconut, wzmacnia i odbudowuje

  Seria Arganicare Argan&Coconut to produkty, które powstały z myślą o włosach osłabionych. W składnie kosmetyków znajdziesz olej kokosowy. Wnika on bardzo głęboko w skórę głowy, świetnie odżywia oraz nawilża i wygładza. Olej kokosowy to dokładniej trójgliceryd kwasu laurynowego, który dzięki swojej niskiej masie cząsteczkowej i prostym łańcuchom liniowym może przenikać w głąb trzonu włosa. Do właściwości oleju kokosowego można zaliczyć: regenerację, pielęgnację oraz ochronę. Dlatego świetnie sprawdzi się w pielęgnacji włosów zniszczonych z problemem rozdwojonych końcówek. Olej kokosowy jest też bogactwem potasu, cynku i magnezu. Dodatkowo redukuje żółty odcień włosów. 

  Olej kokosowy dla włosów nikoporowatych 

  Świetne sprawdzi się w przypadku włosów niskoporowatych, dostarcza niezbędne minerały: potas, cynk i magnez. Olej kokosowy ma niewielkie cząsteczki, które łatwo wnikają do wnętrza włosów, zabezpieczające je i domykając łuskę. Olej świetnie pielęgnuje włosy, blokuje toksyczne cząsteczki. Co istotne, zawiera około 90% nasyconych kwasów tłuszczowych. Posiadają one niewielkie cząsteczki idealnie dopasowujące się do nieznacznie rozchylonych łusek na powierzchni włosów niskoporowatych.

  Skuteczność oleju kokosowego

  Badania nad olejem kokosowym wykazały, że jest najskuteczniejszy pod względem wzmacniania i regeneracji pasm. Jego wysoka skuteczność wynika z faktu, że cząsteczka jest spowinowacona z budową protein włosowych. Dzięki temu łatwiej wnika w trzon włosa. Już cienki film oleju kokosowego doskonale nawilża włosy, wygładza je i nabłyszcza. Idealnie wzmacnia włosy zniszczone, słabe i chroni przed rozdwajaniem końcówek. 

   

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 5857 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-17
  5
  2024-05-15
  Jestem zadowolona w 100% z zakupu i obsługi klienta.
  pixel