Artego Rain Dance - naturalne nawilżenie włosów

( ilość produktów: 27 )

  Artego Rain Dance, botaniczne podejście do pielęgnacji włosów

  Całe nasze życie zaczyna się od wody. To ona dała początek wszystkiemu. Jest jednym z głównych żywiołów, bez którego nie mamy szans na przetrwanie. Ten symboliczny dar natury to symbol oczyszczenia i odrodzenia. Jeden z filarów przyrody, który decyduje o życiu na ziemi. Woda kryje w sobie coś magicznego i pierwotnego. Daje poczucie  harmonii, uspokaja oraz daje życie. Dlatego inspiracją marki Artego do stworzenia serii Rain Dance był deszcz. Tak powstały naturalne produkty, które mają uzdrawiającą moc. 

  Intensywne nawilżenie włosów 

  Produkty Rain Dance przeznaczone są do intensywnego nawilżenia włosów. Zawierają aż 18 substancji czynnych. Składy pozbawione są siarczanów SLS i SLES, parabenów i ropy naftowej. Taka lekkość produktów nie obciąża włosów oraz zapewnia świetne efekty stylizacyjne. Co istotne produkty wyprodukowane zostały z wykorzystaniem w 100% odnawialnej energii. Rain Danceto seria kompletna. Jej działanie opiera się o fitotechnologię, czyli poszukiwanie optymalnej synergii pomiędzy skutecznością botanicznych substancji czynnych a nauką.

  Wszystkie produkty zawierają:

  • IPSTIC: molekuła zapewniająca szybki wzrost zdrowych i mocnych włosów;
  • 18 naturalnych substancji czynnych, wśród których 6 to certyfikowane substancje organiczne, pielęgnujące, chroniące, odżywiające, nawilżające, nadające objętość, gęstość i blask włosom;
  • PROTEINY JEDWABIU, hydrolizat otrzymywany drogą kontrolowanej hydrolizy enzymatycznej – nadzwyczajne, ponieważ tworzą cieniutką i niewidzialną błonę chroniącą włos. Serycyna, główna proteina, zapewnia włosom silne nawilżenie i miękkość w dotyku;
  • HYDROLIZOWANA KERATYNA – proteina, będąca naturalnym składnikiem włókna włosa. Zbliżona do keratyny, ale poddana ostrożnej obróbce – ściśle przylega do keratyny, naprawiając nawet najmniejsze ubytki aminokwasów oraz brakujące segmenty włókna włosa.
  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 5802 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-21
  Super, kolejne udane zakupy
  2024-04-18
  super
  pixel