Kemon Actyva Nouva Fibra - odbuduj włosy zniszczone

( ilość produktów: 6 )

  Poszukujesz skutecznych kosmetyków do pielęgnacji włosów zniszczonych? Fantastycznie się składa. Mamy dla Ciebie skuteczną serię kosmetyków od marki Kemon. Mają one właściwości nawilżające, wzmacniające oraz kondycjonujące. Do tego sprawiają, że włosy szybko odzyskują swój naturalny blask oraz są widocznie grubsze i mocniejsze. Produkty mają delikatną konsystencję, która jest łatwa w aplikacji. A dzięki skoncentrowanym formułom wystarczy na dłuższe użytkowanie, co jest także bardziej ekonomicznym wyborem.

  Proste składy dla pięknych włosów - tylko seria Actyva Nouva Fibra!

  Seria Actyva Nouva Fibra dedykowana jest głownie włosom uwrażliwionym, uszkodzonym, suchym i kruchym. Słabe włosy otrzymają od razu solidną dawkę odżywienia. Wzmacnia się ich tekstura oraz grubość. Działanie produktów opiera się na Bond Creator Complex, który bazuje na naturalnie występujących molekułach. Zajmują się one odbudową dwusiarczkowych wiązań wewnątrz włosa.

  Cała seria posiada specjalne certyfikaty Love Nature oraz ICEA Vegan, co poświadcza o tym, że produkty są zgodne z ideą wegańską oraz przyjazne naturze. Ponadto produkty pakowane są w przyjazne środowisku opakowania Green Polyethylene.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 5919 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-06-15
  Wszystko super :)
  2024-06-15
  Polecam
  pixel