Artego Pretty Curl - trwała stylizacja

( ilość produktów: 3 )

   Pretty Curl, trwała stylizacja 

   Poznaj nowe oblicze trwałej ondulacji. Pretty Curl to jednofazowa trwała ondulacja, która wzbogacona jest proteinami jedwabiu i mleka. Świetnie sprawdzi się w przypadku włosów farbowanych i naturalnych. Za jej  pomocą stworzysz długotrwały i wyrazisty skrę, bez utraty sprężystości i kondycji włosów. PARAMETER T to rewolucyjny preparat do stylizacji włosów, pozwalający osiągnąć efekt tymczasowej, mocnej ondulacji. Nie zawiera amoniaku, tioglikolanów oraz sztucznych substancji utrwalających. Skręt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni. 

   Jak to działa?

   Innowacyjna formuła kosmetyku jest jest oparta na cysteaminie, która jest naturalnym składnikiem aktywnym. Cysteamina to pochodna aminokwasu cysteiny. Ta z kolei jest ważnym elementem keratynowej
   struktury włosów. Obecność tej substancji delikatnie utrwala kształt włosów, ale nie ingeruje w ich strukturę. Trwała ondulacja w standardowej wersji przerywa mostki siarczkowe. W przypadku PARAMETER T mostki są wzmacnianie nowymi wiązaniami, które tworzy właśnie cysteamina. Dlatego też nie ma potrzeby utrwalania, ponieważ nie jest konieczne odtworzenie wiązań, które nie zostały rozerwane. 

   Najwyższa jakość dla Twoich włosów! 

    

    

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.91 / 5.00 5247 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-11-25
   Bardzo Dziękuję za szybką dostawę , kompletne zamowienie i miłe podziękowanie za zakup w postaci bonusu z próbkami ...
   2023-11-25
   Szybka realizacja , oryginalne produkty .
   pixel