Artego Renaissance trychologiczne kosmetyki do włosów

( ilość produktów: 5 )

  W naszym codziennym życiu spotykamy się z wieloma czynnikami, które szkodzą naszym włosom i skórze głowy. Powietrze zanieczyszczone smogiem, nadmierna ilość kosmetyków i chemikaliów, stres oraz brak właściwej diety to tylko niektóre z nich. Wszystkie te czynniki mogą prowadzić do uszkodzenia bariery hydrolipidowej skóry i osłabienia włosów zarówno mechanicznie, jak i chemicznie.

  Codziennie narażeni jesteśmy na zanieczyszczenia, takie jak metale ciężkie i cząsteczki siarki, ołowiu i tlenku azotu, które osiadają na skórze, skórze głowy i włosach. Te zanieczyszczenia powodują trwałe uszkodzenia, co powoduje matowość włosów oraz brak witalności, skłonność do łamliwości i wrażliwości. Skóra głowy staje się podrażniona i sucha.

  Kosmetyki Artego Renaissance są naturalnym rozwiązaniem potrzeby głębokiego oczyszczenia, ochrony i przywrócenia równowagi bariery hydrolipidowej skóry głowy i włosów. Dzięki zabiegom oczyszczającym i detoksykującym, takim jak RAIN DANCE RENAISSANCE, można osiągnąć wymarzony wygląd włosów, ciesząc się zdrowymi i lśniącymi kosmykami.

  Cechy produktów Artego Rain Dance Renaissance:

  • do 100% składników biodegradowalnych, wegańskich
  • bioregenerowane składniki aktywne pochodzenia organicznego, przebadane i zatwierdzone przez instytut Spinoff z Uniwersytetu w Kalabrii
  • formuła i opakowanie potwierdzone certyfikatem VEGAN OK
  • 100% naturalne kompozycje zapachowe
  • skuteczność potwierdzona badaniami, intensywne i głębokie działanie oczyszczające

  dodatkowo kosmetyki nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji, takich jak pestycydy, metale ciężkie, woski, produkty petrochemiczne, parabeny, tiazoliny, cocamide DEA, SLS i SLES, pozwalając jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo zabiegów fryzjerskich.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 5787 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-16
  Bardzo przyjemne mydło w przyzwoitej cenie.
  2024-04-15
  wszystko ok, polecam
  pixel