Montibello Silaplex - kuracja zapobiegająca łamliwości włosów

( ilość produktów: 4 )

  SILAPLEX, kuracja zapobiegająca łamliwości włosów

  Twoje włosy są uszkodzone poprzez zabiegi dekoloryzacji, rozjaśniania, utleniania i farbowania. Kuracja zapewnia włosom wyjątkową ochronę, wzmocnienie i blask bez znaczącej zmiany skuteczności procesów chemicznych, zawsze zachowując te same systemy aplikacji i czas działania wymagany dla każdego z nich. Kosmetyki Montibello tego typu zabezpieczają włosy przed łamaniem i pomagają zachować integralność wiązań we włóknach włosowych. Co ważne, zabezpiecza włosy przed czynnikami zewnętrznymi, które osłabiają łuskę włosa. 

  Jak to działa?

  Kuracja Silaplex 3 to bogactwo składników: SILAMINY K i TRÓJGLICERYDU S. To właśnie te składniki odpowiadają za utrzymanie struktury ochronnej, która została stworzona w trakcie zabiegu w salonie. Co więcej, produkt pozwala zachować integralność wiązań we włóknach włosowych, które mogą zostać osłabione przez inne czynniki zewnętrzne. Do czynników zewnętrznych zaliczamy: wysoką temperaturę, szczotkowanie itp. Tak traktowane włosy są doskonale silne i błyszczą z całych sił. Kosmetyk przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów. Efekty już po pierwszej aplikacji. 

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 5871 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-22
  Produkty zostały dobrze zapakowane. Jestem zadowolona z obsługi i dlatego regularnie składam zamówinienia w Fryzart.
  2024-05-21
  Zawsze ekspresowo wysłane, bezpiecznie. Do tego dołączone są próbki, które pozwalają przetestować inne produkty z oferty sklepu. 10/10
  pixel