Montibello In Flashy Colours - koloryzacja o żywej tonacji

( ilość produktów: 8 )

    

   Koloryzacja Montibello In Flashy Colours 

   Pierwszy autorski wymiar koloryzacji, która nabiera kształtów w Twoich rękach!

   In Flashy Colours to trwała koloryzacja do tworzenia niezwykłych efektów. Sugestywna i porywająca paleta kolorów o żywej tonacji, która pozwala na nieograniczone możliwości tworzenia… Pożegnaj monotonię, wejdź w nowy wymiar koloru. Róże z niebieskawymi tonacjami, blondy wpadające w limonkę, błękity w kolorze nocy. Niech Twój salon stanie się galerią, w której kolor dochodzi do swej maksymalnej ekspresji, by zaoferować każdemu klientowi, w każdym momencie, pożądane wykończenie koloru.

   Kosmetyki Montibello mają żelową konsystencję, która jest łatwa i szybka i w użyciu. Do wyboru masz soczyste kolory: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy i różowy. Takie odcienie pozwolą Ci stworzyć na włosach tęczę. Kolory najlepiej będą prezentować się na włosach blond rozjaśnianych. Żele te opierają na bezpośrednich barwnikach, co zapewnia niesamowitą intensywność i czystość koloru. Żele fantastyczne nadają się do tworzenia kreatywnych koloryzacji. 

   Dodatkowo składy są delikatne, wolne od amoniaku, nadtlenków ani barwników oksydacyjnych. Co ważne, wszystkie kolory można dowolnie ze sobą mieszać. 

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.91 / 5.00 5782 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2024-04-16
   Szybka dostawa
   2024-04-13
   Super pod każdym względem
   pixel