Ostrza do maszynek Moser

( ilość produktów: 21 )

  Moser to ceniony producent akcesoriów fryzjerskich. Firma pochodzi z Niemiec, ale obecnie ma amerykański kapitał, ale jej wartości, takie jak wysoka jakość, trwałość i funkcjonalność nadal pozostały niezmienne. Maszynki Moser są niezwykle wytrzymałym sprzętem, ale ich elementy ulegają wyeksploatowaniu. Do tego typu wyposażenia należą ostrza, które w sprzętach marki Moser można bezproblemowo wymienić. Firma zaleca wymianę elementów co 18 miesięcy. W przypadku profesjonalnego użycia maszynek czas zużycia ostrzy może być krótszy.

  Ostrza do maszynki Moser w atrakcyjnej cenie!

  W naszej ofercie przedstawiamy ostrza do maszynek Moser. W prezentowanym asortymencie znajdziesz akcesoria do każdego rodzaju sprzętu. Oryginalne noże tnące cechują się wysoką jakością wykonania. Ostrza ułatwiają cięcie precyzyjnych linii i wzorów. Wszystkie oferowane produkty zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej odpornej na negatywne działanie wilgoci i innych warunków zewnętrznych.

  Ostrza do maszynek Moser bardzo łatwo się wymienia. Wystarczy nacisnąć boki głowicy i zdjąć je z urządzenia. Następnie, aby zamocować nowe ostrza, należy nałożyć je na uchwyt golarki, do momentu charakterystycznego kliknięcia. Wówczas zyskasz pewność, że elementy zostały prawidłowo zamontowane. Pamiętaj, że sprawne ostrza do maszynek Moser to jedne z najważniejszych elementów. Bez nich sprzęt nie będzie działał prawidłowo, a dokładne cięcie włosów zostanie zaburzone. W naszym sklepie znajdziesz ostrza do wszystkich sprzętów Moser. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 5787 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-16
  Bardzo przyjemne mydło w przyzwoitej cenie.
  2024-04-16
  szybko sprawnie
  pixel