Zwiększ objętość swoich włosów!

2022-10-19
Zwiększ objętość swoich włosów!

Większa objętość włosów to marzenie wielu kobiet. Pasma odbite od nasady, pięknie prezentujące się w każdej fryzurze spędzają sen z powiek. W związku z tym postanowiliśmy przybliżyć Ci kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci zwiększyć objętość oraz cieszyć się wymarzonym efektem. 

Suszenie

suszeniu ukryta jest prawdziwa moc. Zadbaj o to, by suszyć włosy głową w dół. To jeden z najprostszych sposobów na zwiększenie objętości przy nasadzie. Fajnym trikiem jest też zachowanie kolejności suszenia. Najpierw podsusz włosy pod spodem, a dopiero później przejdź do tych na wierzchu. Dzięki temu staną się one lżejsze i bardziej puszyste. Jeśli chcesz objętość jeszcze zwiększyć, to użyj dyfuzora. Doskonale zadziała on zwłaszcza na krótsze włosy. Podniesie je u nasady i wydobędzie ukryty skręt. Przy wyborze dyfuzora kieruj się długością kolców im dłuższe, tym więcej objętości uzyskasz. 

Tapirowanie

Stare dobre tapirowanie to nadal doskonały sposób na zwiększenie objętości. Pamiętaj jednak by robić to w delikatny sposób. Mocne tapirowanie może uszkodzić włosy. W tym wypadku warto postawić także na specjalny grzebień z ząbkami rozstawionymi blisko siebie. Dzięki temu bez problemu uzyskasz pożądany efekt. W kwestii tapirowania włosów bardzo ważne jest także ich późniejsze delikatne rozczesywanie. 

Grube wałki

Sposób naszych mam i babć nadal aktualny. Wybierz grube wałki na rzepy, a bez problemu odbijesz włosy od nasady. Jako że w wałkach dość ciężko się śpi, to najlepiej używać ich tuż przed wyjściem. Nawiń na wałki podsuszone włosy. Dla uzyskania lepszego efektu użyj stylizacyjnych zwiększających objętość. Podsusz włosy na wałkach do pełnej suchości i przejdź do dalszej stylizacji. 

Okrągła szczotka

Świetną towarzyszką w trakcie stylizacji nadającej objętość będzie okrągła szczotka. Fantastycznie podnosi pasma, a w parze z suszarki stworzysz piękną i pełną fryzurę. Do wyboru masz wiele rozmiarów szczotek. Kieruj się zasadą, im dłuższe włosy, tym większa średnica szczotki. 

Lakieruj

Lakierowanie włosów to także dobry pomysł na uzyskanie objętości włosów. Świetnie sprawdza się lakierowanie fryzury głową w dół, wtedy uzyskasz dodatkową objętość. Wybieraj lakiery, które mocno utrwalają. 

Odpowiednie cięcie

W przypadku bardzo długich włosów przyda się cieniowanie. Odpowiednio uformowana nożyczkami fryzura od razu odbije Twoje pasma od nasady. Kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji W przypadku bardzo długich włosów przyda się cieniowanie. Odpowiednio uformowana nożyczkami fryzura od razu odbije Twoje pasma od nasady. 

Zwiększ objętość włosów - podsumowanie

Jak widzisz, jest naprawdę wiele sposobów na zwiększenie objętości. Czasem wystarczy tylko suszarka i szczotka. A dla fanek mocniejszego efektu polecamy użycie kosmetyków do stylizacji, których bogatą ofertę znajdziesz na naszej stronie. Dzięki temu Twoje włosy będą prezentować się doskonale przez cały dzień. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 5907 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Szybka wysylka, polecam
2024-06-12
Wszystko ok
pixel