Miseczki, pędzelki, akcesoria

( ilość produktów: 24 )

Miseczki i pędzelki fryzjerskie

 

Koloryzacja włosów wymaga dokładności i wysokiej precyzji, którą osiągnąć można dzięki wprawnej ręce wykonującego zabieg oraz wysokiej jakości, starannie dobranym akcesoriom fryzjerskim, takim jak miseczki i pędzelki. W naszej hurtowni fryzjerskiej znaleźć można szeroką ofertę akcesoriów, które z powodzeniem sprostają najwyższym wymaganiom i sprawdzą się zarówno w profesjonalnych salonach, jak i w domowym niezbędniku.

 

Pędzelki fryzjerskie z naszej oferty, zarówno proste, jak i z grzebykiem, dostępne są w różnych rozmiarach, co daje możliwość dobrania odpowiedniego sprzętu do pracy z różnymi rodzajami włosów. Dobrze dobrany pędzelek fryzjerski ułatwia nakładanie farby, dzięki czemu zabieg koloryzacji przeprowadzony jest starannie i dokładnie.

 

Miseczki fryzjerskie, które znaleźć można w naszej ofercie odznaczają się doskonałym wykonaniem, a gumowe nóżki skutecznie zapobiegają się ślizganiu i przesuwaniu, co znacznie ułatwia pracę. Miseczki doskonale nadają się zarówno do mieszania, jak i nakładania farb.

    pixel